X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Exper Bilişim 2020 yılından günümüze kadar kazandığımız engin tecrübelerimiz sayesinde genç, dinamik, yenilikçi, kendini alanında ispatlamış ve sürekli geliştirmeye adamış ekibi ile beraber 2020 yılında %100 Türk sermayesi ile Izmir’de kurulmuştur. Exper Bilişim olarak alan adı, hosting, sunucu, veri merkezi çözümleri gibi dallarda hizmet sağlamaktadır. Exper Bilişim olarak sürekli AR-GE çalışmaları yürütmekteyiz ve yürüttüğümüz AR-GE çalışmaları ile yarının teknolojilerini bugünden kullanmanıza olanak sağlamaktayız. Güler yüzlü ekibimiz ile beraber 7/24 sizlerin yanında olmak ve destek vermek için sürekli çalışıyor ve kendimizi geliştiriyoruz.

 

Exper Bilişim olarak tamamen şeffaf bir şekilde yönetim anlayışına sahibiz. En uygun fiyata en kaliteli hizmeti sağlamak adına sürekli çalışmalar yapmakta ve yeni nesil sunucularla siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktayız.

 

Vizyonumuz

 

Hem ülkemizde hem global sektörde yürütmekte olduğumuz AR-GE çalışmaları sayesinde en çok internet sitesi ve sunucu barındırarak ilk 10 firma içerisinde yer almayı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz

 

CExper Bilişim Müşteri memnuniyet odaklı prensibimiz ile kaliteden ödün vermeden, en yeni teknoloji ile güvenilir ve ekonomik hizmetleri 7/24 kesintisiz bir şekilde sağlamaktayız.


Hosting Billing Automation by WISECP
Top